Si Center входить до складу:
інші компанії:
ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ
КОМПЕТЕНЦІЇ ПРОЕКТИ НОВИНИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Повернутись до новин
Вищий адміністративний суд України переніс рішення по судовому позову «Діалінк» щодо впровадження MNP

В четвер, 13 квітня, Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) розглянув касаційну скаргу «Діалінк» на рішення судів двох інстанцій — суду першої інстанції та апеляційної — щодо скасування рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ). Нагадаємо, що 18 березня 2016 року Антимонопольний комітет України зобов’язав УДЦР скасувати всі результати щодо прийнятих пропозицій учасників в ході тендера по MNP, внаслідок чого 21 квітня 2016 року переможцем цього тендеру було визнано компанію «ЕС АЙ ЦЕНТР».

Втім, «Діалінк» не погодився з рішенням АМКУ і подав позов до Окружного адміністративного суду м. Києва. Суд не підтримав позивача, і тоді «Діалінк» звернувся зі скаргою до апеляційного суду, де також програв справу. У намаганні максимально загальмувати процес впровадження MNP в Україні, «Діалінк» подав касаційну скаргу у Вищий адміністративний суд України.

Слід зазначити, що УДЦР з самого початку погодився виконати рішення АМКУ без будь-яких оскаржень в судах і свою позицію підтвердив на засіданні в  ВАСУ  підтримавши «ЕС АЙ ЦЕНТР» як переможця тендеру.

 «Ми вдячні УДЦР за підтримку «ЕС АЙ ЦЕНТР» як переможця тендеру і бачимо, що державне підприємство прикладає всіх зусиль для швидкого впровадження MNP в Україні, — коментує Анна Коктиш, директор з юридичних питань Softinvest Holding, в структуру якого входить компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР». — Безкінечні судові позови, які подає компанія «Діалінк», можна пояснити тільки одним: компанія хоче в черговий раз примусити державне підприємство придбати за майже 72 млн гривень те рішення, що насправді 72 млн гривень не коштує. Його ціна — 39,582 млн грн, саме стільки запропонував за нього «ЕС АЙ ЦЕНТР», адже обидва рішення приблизно однакові за функціональністю. Між тим, наша правова позиція сильна і ми впевнені у перемозі».

«На сьогодні, майже повністю відвантажено обладнання та програмне забезпечення, в найближчі дні команда «ЕС АЙ ЦЕНТР» планувала встановлення та налаштування головного обладнання на майданчиках основного та резервного центру обробки даних. Таким чином, складається враження, що основною метою судових позовів «Діалінк» є просто намагання зірвати проект і максимально затягнути процес впровадження MNP в Україні», — зазначив Сергій Єрьомін, генеральний директор компанії «ЕС АЙ ЦЕНТР».

Нагадаємо, що загалом юристами «Діалінк» подано близько 20 судових позовів, з причини чого компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР» більш ніж півроку не мала можливості приступити до впровадження послуги MNP в Україні. Відзначимо, що вартість проекту «ЕС АЙ ЦЕНТР» складає 39,582 млн грн, причому в цю суму включено технічну підтримку протягом 3 років. Вартість рішення від ТОВ «Діалінк» дорівнює 71,774 млн грн, тобто майже в 2 рази більше.

Наступне засідання ВАСУ по цій справі відбудеться 20 квітня 2017 року.

опубліковано:
18.04.2017
автор:
SI Center
Поділитися: