Si Center входить до складу:
інші компанії:
ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ
КОМПЕТЕНЦІЇ ПРОЕКТИ НОВИНИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Повернутись до новин
UAPAY отримала SSL-сертифікат високої надійності

Українська компанія UAPAY, що надає платіжний сервіс UAPAY.UA, повідомляє про отримання SSL-сертифікату високої надійності (EV SSL). Даний сертифікат забезпечує максимальний рівень шифрування з усіх доступних і дозволяє власнику веб-сайту надавати його відвідувачам свій власний перевірений ідентифікатор.

SSL-сертифікати рівня EV SSL забезпечують найвищу гарантію того, що власник веб-сайту пройшов повний і глобально стандартизований процес перевірки автентичності, визначений у відповідних регуляторних нормах. В ході такої перевірки компанія, що подає заяву, доводить свої виключні права на використання домену, підтверджує свій юридичний, робочий і фізичний статус — саме про це і свідчить випуск сертифікату уповноваженим центром.


Коли користувач відкриває веб-сайт, що має сертифікат EV SSL, в адресному рядку всіх основних браузерів активується значок замка і підпис зеленими літерами з назвою компанії-власника сайту та префіксом https:// перед доменним ім’ям. Такий індикатор є головним доказом того, що відвідувач потрапив на справжній сайт компанії, що володіє ним. Саме завдяки цьому індикатору користувач зможе миттєво відрізнити оригінальний сайт від фішингового. При використанні сайтів платіжних систем подібні сертифікати мають надзвичайно високе значення з точки зору інформаційної безпеки.

Нагадаємо, що українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, є оператором платіжного інструменту UAPAY.UA — унікального сервісу, що дозволяє споживачам оплачувати величезний спектр послуг по всій Україні за найвигіднішими тарифами в найширшій мережі точок прийому (відділеннях, банкоматах, через платіжні термінали і в Інтернеті, а також на розрахункових порталах банків-партнерів) будь-яким зручним способом (готівкою, пластиковою карткою або електронним грошима).

опубліковано:
27.04.2017
автор:
Поділитися: