Si Center входить до складу:
інші компанії:
ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ
КОМПЕТЕНЦІЇ ПРОЕКТИ НОВИНИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Повернутись до новин
«ЕС АЙ ЦЕНТР» не схвалює рішення УДЦР провести повторний тендер по MNP і буде його оскаржувати

Компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР» вважає нелогічним та таким, що не відповідає українському законодавству, рішення Українського державного центру радіочастот (УДЦР) провести повторний тендер на впровадження MNP.

Нагадаємо, що 31 липня 2017 року в Українському державному центрі радіочастот відбулося засідання Комітету з конкурсних торгів держпідприємства щодо ситуації, що склалася з впровадженням послуги MNP в Україні, на якому УДЦР заявив, що планує оголосити повторний тендер на впровадження MNP через систему Prozorro.

Зазначимо, що 21 квітня 2016 року УДЦР провів повторну оцінку пропозицій конкурсних торгів по впровадженню Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів» і визнав переможцем тендеру компанію «ЕС АЙ ЦЕНТР». Вартість проекту від «ЕС АЙ ЦЕНТР» складає 39,582 млн грн (майже на 32 млн грн менше попереднього переможця тендера), причому в цю вартість включено технічну підтримку на 3 роки.

Однак сторона, що програла тендер компанія «Діалінк» не погодилася з таким станом речей і  звернулася до Окружного адміністративного суду м. Києва, вимагаючи скасувати рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ), який визнав порушення з боку УДЦР та допустив «ЕС АЙ ЦЕНТР» до оцінки пропозицій на тендері. Суди перших двох інстанцій відмовили «Діалінк», але 20 квітня 2017 року Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) задовольнив касаційну скаргу цієї компанії і тим самим зупинив проект по впровадженню MNP.

«Рішення УДЦР викликає подив. Адже АМКУ оскаржив рішення ВАСУ від 20 квітня 2017 у Верховному суді України (ВСУ). Але УДЦР замість того щоб дочекатися розгляду цієї справи у ВСУ, вирішив заново провести тендер по впровадженню MNP. Ми не можемо назвати це рішення правильним з правової точки зору і можливо будемо його оскаржувати»,коментує Анна Коктиш, директор з юридичних питань Softinvest Holding, в структуру якого входить компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР».

«Проведення нового тендеру з побудови Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів» значно затягне процес впровадження MNP для українських абонентів — не виключено, що мова йде про термін 8-12 місяців. Адже фахівці «ЕС АЙ ЦЕНТР» вже виконали значну частину роботи по впровадженню MNP. Проект наближався до завершення і лише нескінчені судові позови компанії «Діалінк» зупинили його фактично на фініші», — зазначив Сергій Єрьомін, генеральний директор компанії «ЕС АЙ ЦЕНТР».

опубліковано:
09.08.2017
автор:
SI CENTER
Поділитися: