Si Center входить до складу:
інші компанії:
ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ
КОМПЕТЕНЦІЇ ПРОЕКТИ НОВИНИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Повернутись до новин
УДЦР оголосив нові торги із закупівлі послуги MNP, не дочекавшись  вирішення  спорів щодо попереднього тендера

Компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР» вважає передчасним та юридично невиваженим рішення Українського державного центру радіочастот (УДЦР) оголосити про нові торги із закупівлі послуги MNP в Україні  до розгляду скарги від «ЕС АЙ ЦЕНТР» в Антимонопольному комітеті України (АМКУ). Як відомо, 17 серпня, Голова Тендерного комітету УДЦР затвердив тендерну документацію на проведення через систему Prozorro нових торгів із закупівлі послуги з розробки та впровадження Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів». Раніше, 31 липня 2017 року, в УДЦР відбулося засідання Комітету з конкурсних торгів, на якому було заявлено про  відміну  попереднього тендеру на впровадження MNP, хоча для цього і не було достатніх правових підстав.

Раніше компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР» заявила, що не схвалює рішення УДЦР про відміну попередніх торгів, і тому оскаржила його в АМКУ. 14 серпня постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України (АМКУ) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийняла рішення № 7-р/пк-ск, згідно з яким прийняла до розгляду скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «ЕС АЙ ЦЕНТР» від 08.08.2017  щодо порушення державним підприємством «Український державний центр радіочастот» порядку проведення процедури закупівлі – «Код 62.01.1. Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи "Централізована база даних перенесених номерів")». Розгляд скарги відбудеться 11 вересня 2017 року о 10.00.

Нагадаємо, що 21 квітня 2016 року УДЦР провів повторну оцінку пропозицій конкурсних торгів по впровадженню Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів» і визнав переможцем тендеру компанію «ЕС АЙ ЦЕНТР». Вартість проекту від «ЕС АЙ ЦЕНТР» складає 39,582 млн грн. (що майже на 32 млн грн. менше попереднього переможця тендера), причому в цю вартість включено технічну підтримку на 3 роки.

Однак сторона, що програла тендер — компанія «Діалінк» — не погодилася з таким станом речей і  звернулася до Окружного адміністративного суду м. Києва, вимагаючи скасувати рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ), який визнав порушення з боку УДЦР та допустив «ЕС АЙ ЦЕНТР» до оцінки пропозицій на тендері. Суди перших двох інстанцій відмовили «Діалінк», але 20 квітня 2017 року Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) задовольнив касаційну скаргу цієї компанії і тим самим зупинив проект по впровадженню MNP. Наразі у Верховному суді України  (ВСУ) відкрито провадження по скарзі АМКУ на рішення ВАСУ від 20 квітня 2017 року.

«Рішення УДЦР оголосити новий тендер до розгляду скарги «ЕС АЙ ЦЕНТР» в АМКУ та вирішення справи у Верховному суді України є досить неоднозначним та може спровокувати ще більш  суперечливу ситуацію навколо проекту MNP, ніж є зараз. Окремо треба зазначити, що проведення нового тендеру суттєво затягне реалізацію проекту по MNP, що вже стартував зусиллями фахівців компанії «ЕС АЙ ЦЕНТР», — заявила Анна Коктиш, директор з юридичних питань Softinvest Holding, в структуру якого входить компанія «ЕС АЙ ЦЕНТР». 

опубліковано:
18.08.2017
автор:
SI CENTER
Поділитися: