Si Center входить до складу:
інші компанії:
ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ
КОМПЕТЕНЦІЇ ПРОЕКТИ НОВИНИ
НОВИНИ
КОНТАКТИ
Повернутись до новин
«ЕС АЙ ЦЕНТР» та «СОФТІКО» впровадили систему корпоративного антивірусного захисту в ПАТ «Запорожтрансформатор»
Публічне акціонерне товариство «Запорожтрансформатор» обрало рішення Bitdefender для захисту своєї інфраструктури

Захист від складних кіберзагроз, що постійно еволюціонують, представляє непросте завдання навіть для невеликих організацій, що ж стосується великих підприємств, які характеризуються розгалуженими локальними мережами та великою кількістю співробітників, то вони стикаються з ще більш істотними рисками. Саме тому один з десяти найбільших в світі виробників трансформаторного обладнання – ПАТ «Запорожтрансформатор» – дуже відповідально поставився до вибору зручного в експлуатації та потужного сучасного засобу антивірусного захисту ІТ-інфраструктури, який був би здатний підвищити ефективність бізнесу та віддачі від ресурсів. З цієї причини для вирішення поставленої задачі було залучено фахівців ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР», відомого на ринку України системного інтегратора та авторизованого реселера багатьох антивірусних продуктів, та ТОВ «СОФТІКО», дистриб’ютора програмного забезпечення, зокрема Bitdefender в Україні.

Спільними зусиллями фахівці обох компаній виконали детальний аналіз інфраструктури ПАТ «Запорожтрансформатор» на предмет вразливостей, виявили потреби замовника та провели  роботу з підбору продукту, який би найбільш чітко відповідав потребам замовника та забезпечив би 100-відсотковий захист інфраструктури. У підсумку для захисту інфраструктури  замовника було обране провідне рішення на ринку корпоративних антивірусів — Bitdefender GravityZone Advanced Business Security. Цей продукт показав дуже високі результати в щорічних тестах незалежних агентств, крім того, в двох останніх масштабних атаках — WannaCry та Petya — рішення компанії Bitdefender підтвердили свою ефективність, надійно захистивши ІТ-інфраструктури клієнтів.

Отже, зазначений продукт найбільш точно відповідав умовам сформованого технічного завдання, охоплюючи сферу захисту робочих станцій, серверів, а також пошти. Слід зазначити, що ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР» є авторизованим реселером компанії Bitdefender SRL в Україні.

Враховуючи розгалужену ІТ-інфраструктуру, різні типи даних, що потребують захисту, та структуру компанії, важливим завданням став не тільки підбір антивірусного рішення, але і  технічний інструктаж персоналу та постійна технічна підтримка з метою максимально оперативного вирішення питань. Партнером ТОВ «СОФТІКО» в наданні технічної підтримки клієнту стала компанія ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР», оскільки фахівці мають великий досвід в побудові комплексних систем інформаційного захисту. 

опубліковано:
04.10.2017
автор:
SI Center
Поділитися: